Hledáš způsob na originální bydlení? Zkus mnohobarevné fototapety!

Většina lidí si myslí, že originální aranžace bytu stojí obrovské peníze a vyžaduje pomoc profesionálního bytového dekoratéra. Mezitím v kamenných či internetových obchodech s nábytkem a dekoracemi můžeme najít stovky věci, které nám pomůžou změnit obyčejnou místnost v obývak snů.

Skvělou pomůckou při plánování interiéru je rozhodně Internet. V síti čekají na nás blogy a stránky věnované problematice aranžování bytů, které prezentují originální a neotřelé nápady.
Fototapety – malé náklady, obrovský efekt!
Opravdovým hitem posledních let jsou samozřejmě fototapety, čili velkoformátové fotografie, nebo grafické vzory natištěné na vliesovou či papírovou tapetu. Dřív tento typ tapet byl označovan jako kýč – všichni si pamatujeme velké fotky stromů, nebo pláži s palmami v bytech před dvaceti lety. Dnes fototapety patří k nejvyhledávanějším bytovým doplňkům.Jsou trvalé, omyvatelné a odolné proti oděrům. Dokážou optický zvětšit prostor a úplně změnit charakter našeho bydlení. Tiskárny a obchody s dekoracemi interiéru nabízejí stovky různých vzorů a barev. Hledáme vhodný motiv do ložnice? Jemné vzory! Pokoj studenta? Doporučovány motiv fototapety: sport!
Obrazy, plakáty – způsob oživění interiéru
Fototapety powiększające wnętrze

Autor: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl
nabytek

Autor: tapetenpics
Źródło: http://www.flickr.com
Skvělým způsobem oživění bytu jsou také velké plákaty či obrazy. Jejich širokou nabídku najdeme nejen v marketech s bytovými doplňky, ale i v knihkupectvích Stačí si vybrat oblíběnou fotku a koupit pro ni vhodnou’praktickou antyramu.

Pokud hledáme obrazy do kuchyně podívejte se, co jsem našel měli bychom se zaměřit na snímky ukazujíci lákavé jídlo: barevné ovoce, čerstvou zeleninu či bylinky. Takové obrazy nejen ozdobí kuchyň, ale i navnadí chuť k jídlu. Osobám, které májí zájem o obrazy do ložnice, doporučujeme květinové motivy, noční panoramata velkých měst, nebo krásné vrcholy hor