Pomáhat a chránit. Šifra pro více lidí na zemi

V lidském těle se nachází víc jak 70% vody. Aby společnost kvalitně jednala, je povinná pořád o sebe dbát tak, aby ji nic nepochybělo. /
Každý den umírá kolem 150 tisíc lidí. Nejedná se jenom o projev stárnoucího společenství.

Je to určené také nepříznivými okolnostmi, jaké pro vlastní tělo kolikrát tvoříme. Mohli bychom člověka přirovnat k barelem. Pokud kdosi používá nádrže na pitnou vodu ví, že pokud ji nějakým způsobem nebude doplňovat, tak barel se vyprázdní . Nádrže na pitnou vodu jsou tady pro to, aby jsme se směli kdykoli napít.

Jestliže své potřebě nesplníme přání, potom nám smí být špatně. Auto aby správně fungovalo, je povinné být jeho palivová nádrž přinejmenším trochu plná . Zase je to stejné i s naším člověkem. Jestliže se budeme sytit dobrými pokrmy a pít prospěšné tekutiny, tělesná palivová nádrž bude pravidelně fungovat. To způsobí, jež my budeme plní elánu, a věci, které budeme dělat se nám ve většině podaří. Pokud chceme chránit krajinu, jsme povinní začít u sebe sama. Pokud budeme milovat sami sebe a každý den doplňovat mok, budeme se kvalitně cítit. Toto může být prospěšné i přírodě. Vlastním kvalitním vnitřním pocitem, nebudeme ovlivňovat pouze sami sebe, ale také ostatní okolo nás. /

folie

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
benzína

Autor: holding graz
Źródło: http://www.flickr.com
Jestliže u nás bude vše v pořádku, smíme navrhnout uvádět do pořádku věci okolo nás. Čistota v prostorech kde žijeme nebo máme firmu, je důležitým faktem, pro kvalitní jednání veškeré společnosti.

Pakliže si přejeme změnu, musíme ji zahájit u sebe. Pořádek se svým člověkem nám bude pomáhat vykonat řád s úkoly kolem vlastního domu, ve firmě a dalších místech.